Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.comJavascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com  
 

HİZMETLER

Polymeg Kimya İth.İhr.San ve Tic.Ltd.Şti. Ekim 2004’de deneyimli mühendisler tarafından İstanbul İkitellide kuruldu. Türkiye çapında İstanbul ,İzmir,Çorlu,Adana,Denizli, Bursa bölgelerinde satış organizasyonu kuruldu. 2006 ve 2007 yıllarında ihracata ciddi yatırımlar yapılarak, bir çok değişik ülkeye ihracat gerçekleştirildi.Bangladesh,Hindistan,Brezilya,Kolombiya, Suriye, Mısır ve İran’da distribütörlükler kuruldu. Arge, teknik servis ve üretim bölümlerinde beş yıl içinde yapılan çalışmalarla ikiyüz değişik tekstil yardımcı kimyasalının Know- How’ı oluşturuldu.
Tekstil yardımcı kimyasalları olarak üretip, sattığı ürünleri beş ana grupta toplayabiliriz. Silikon Emülsiyonları, Tekstil Enzimleri, Lubrikantlar, Boya Yardımcı Kimyasalları;

1-Mikro ve Makro Silikon Emülsiyonları, Karışım Silikonlar, Sararmayan Silikonlar, Hidrofil Silikonlar, Jet uygulamalarında çalışan özel silikonlar olarak altmış değişik silikon emülsiyonu üretilmektedir.
2-Tekstil enzimleri olarak antipilling (biyopolish) enzimleri, antiperoksit (katalaz) enzimleri, yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklık haşıl sökme enzimleri, nötral taş yıkama enzimleri ve lakkaz enzimleri formüle edilip satılmaktadır.
3-Lubrikantlar olarak polipropilen spin-finishler, pes ve nylon spin-finishler, tekstüre yağları, harman yağları, yuvarlak örgü makinesi iğne yağları ve antistatikler üretilmektedir.
4-Boya yardımcı kiyasalları olarak ıslatıcılar, stabilizatörler, iyon tutucular, yağ sökücüler, reaktif yıkama maddeleri, dispergatörler, fiksatörler, Pewax emülsiyonları, parafin emülsiyonları üretimleri yapılmaktadır.
5-Özel denim yıkama ve efekt kimyasalları.

 

ARAŞTIRMA
 
  • Daha Az Maliyetle Doğru Ürün

    Polymeg, Uluslararası teknolojiyi takip ederek

    daha az sıcaklıkta çözümlenen konsantre ürünler geliştirmektedir.

 

Düşünceleriniz bizim için değerli!

Anketimize katılmak istermisiniz!

 

 

EN ÇOK TÜKETİLEN

Daha Az Maliyetle Doğru Ürün

 

   

HER HAKKI SAKLIDIR © POLYMEG TEKSTİL KİMYASALLARI
DİZAYN POLYMEG .2011

 

 

ANASAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | ÜRETİMBİRİMLERİMİZ | HİZMETLER | SİTE HARİTASI | İLETİŞİM